1948 OLDS-66 COUPE „SPRZEDANE DO KALIFORNII”

1948

78 000 Miles

United States

Na sprzedaż: 1948 OLDS 66 COUPE — Ponadczasowy klasyk z bogatą historią

Zanurz się w podróż w czasie dzięki temu nieskazitelnemu OLDS 66 COUPE z 1948 roku. Z dumą prezentowana przez GEM Classic Cars, ta zabytkowa piękność jest pod staranną opieką swojego drugiego właściciela od 1970 roku, zapewniając, że jest ceniona i utrzymywana przez 52 wspaniałe lata.

Krótka historia:
Ten klasyczny samochód został skrupulatnie przemalowany w 1971 roku, odzwierciedlając oryginalną dwukolorową kolorystykę. To nie tylko podkreśla zaangażowanie właściciela w zachowanie jego autentyczności, ale także oddaje prawdziwą istotę estetyki samochodowej lat 40.

Kluczowe cechy:
– Przebieg: Prawdziwe 78 000 mil na zegarze, wszystkie udokumentowane, potwierdzające jego skromne wykorzystanie przez cały okres użytkowania.
– Gwarancja odporna na rdzę: Jednym z wielu atrakcyjności tego OLDS 66 COUPE jest jego stan w 100% wolny od rdzy, zachowujący jego urok i zapewniający dłuższą żywotność.
– Optymalna wydajność: Wyposażona we wszystkie możliwe opcje, każda funkcja tego samochodu działa płynnie. Jego napęd? Po prostu wspaniały, jakbyś szybował w czasie.
– Udokumentowane dziedzictwo: Sprzedaży towarzyszy oryginalna broszura, list sprzedaży z 1970 roku, książki techniczne i mnóstwo zapisów szczegółowo opisujących jego historię – skarbnica dla miłośników klasycznych samochodów.

Dodatkowe bonusy:
Będąc częścią wielu pokazów na przestrzeni lat, ten samochód znalazł się w centrum uwagi, a nawet był sławnym członkiem Olds Club. Jego historyczna podróż może być świetnym początkiem rozmowy. Ponadto zakup wiąże się z mnóstwem dodatkowych części, zapewniając przyszłemu właścicielowi wszystko, czego może potrzebować do potencjalnych ulepszeń lub zamienników.

Podsumowując:
Chociaż każdy klasyczny samochód ma swoje dziwactwa, to bogaty gobelin historii, historie, które opowiadają, i ich charakterystyczny urok, który naprawdę urzeka. Ten OLDS 66 COUPE z 1948 roku zawiera to wszystko i nie tylko, czyniąc go cennym dodatkiem do każdej kolekcji lub doskonałym punktem wyjścia dla początkujących entuzjastów klasycznych samochodów.

Zainteresowany? Zanurz się w świat klasycznych samochodów dzięki GEM Classic Cars i odkryj dziedzictwo, które czeka na cenienie.

No images found.

Contact Us

Mailing List