1976 AMC PACER

1976

258CI

69 000 Miles

United States

1976 AMC PACER — zabytkowa mieszanka amerykańskiego rzemiosła

Przedstawiamy AMC PACER z 1976 roku, klasyczny samochód, który bezproblemowo oddaje czas amerykańskiego designu samochodów z lat 70. Dzięki wyjątkowej szerokiej obudowie i dwudrzwiowemu kompaktowemu stylowi, ta klasyczna piękność pochodzi ze słonecznego stanu Floryda. Jego wolna od rdzy rama, oczywiste świadectwo nieskazitelnego pochodzenia na Florydzie, została niedawno odkryta w malowniczej Zachodniej Wirginii, co czyni ją cennym znaleziskiem dla każdego entuzjasty klasycznych samochodów.

Kluczowe cechy i szczegóły:

– Rok: 1976
– Przebieg: Prawdziwe 69 000 mil, zapewniające, że ten klasyczny samochód z wdziękiem się zestarzał, przeżywszy niezliczone przygody, a mimo to pozostał w doskonałym stanie.
– Pojemność cylindrów: Mocny 258CI – wyraźny obraz tego, czym były amerykańskie silniki.
– Skrzynia biegów: Płynna automatyczna skrzynia biegów zapewnia bezproblemowe wrażenia z jazdy, dostosowane do komfortu swojego czasu.
– Lokalizacja: Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych Ameryki ??

Wnętrza zostały gustownie ulepszone o pluszowe skórzane fotele, dodając odrobinę nowoczesnego luksusu do jego vintage uroku. Samochód ma również sportowe koła, podkreślając jego sportową esencję i zapewniając płynną jazdę. Każda cecha tego samochodu została skrupulatnie zadbana; na przykład system klimatyzacji został całkowicie serwisowany, gwarantując te przewiewne przejazdy w ciepłe letnie dni.

Punktem, na który należy zwrócić uwagę dla purystów, jest dodanie logo PACER X. Chociaż uważamy, że pierwotnie nie był to Pacer X, logo zostały dodane, aby wzmocnić jego estetyczny wygląd. Potencjalni nabywcy mogą uznać to za odrobinę personalizacji, ale warto o tym wspomnieć ze względu na przejrzystość.

Podsumowując, AMC PACER z 1976 roku oferuje wspaniałe połączenie amerykańskiego klasycznego designu, ulepszonych wygody i niezawodnej funkcjonalności. Chociaż posiada nieuniknione dziwactwa swojej epoki, pozostaje namacalnym kawałkiem historii samochodów, czekając na cenienie przez następnego właściciela. Przeżyj podróż w czasie w połączeniu z nowoczesnymi ulepszeniami dzięki temu kultowemu pojazdowi.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kolekcjonerem, czy entuzjastą, który dopiero wkracza w świat klasycznych samochodów, AMC PACER to nie tylko zakup, ale inwestycja w bogate dziedzictwo motoryzacyjne.

No images found.

Contact Us

Mailing List