1989 MERCEDES 560SL

1989

5600 CC

114 000 Miles

United States

14 995 USD

Przegląd:
Wejdź do królestwa luksusu i ponadczasowego designu z 1989 Mercedes-Benz 560SL. Pochodzący z ostatniego roku produkcji, ten klasyk pozostaje symbolem zaangażowania Mercedesa w wyrafinowanie i osiągi.

Zewnętrzne:
Nieskazitelnie zachowany, 560SL nigdy nie spotkał się z uszkodzeniami, zachowując swój pierwotny urok i blask. Jego lśniąca sylwetka odzwierciedla nie tylko nienaganną historię, ale także dwóch ostrożnych poprzednich właścicieli, co potwierdza bezbłędny raport Carfax.

Wnętrze:
Kabina to luksusowy kokon, wyposażony w oryginalne radio Becker, świadectwo najwyższej jakości rozrywki epoki. System klimatyzacji jest w doskonałym stanie, zapewniając chłodną jazdę nawet w środku lata.

Wydajność:
Bezszwowa automatyczna skrzynia biegów łączy się z silnikiem o pojemności 5600 cm3, obiecując niezrównane wrażenia z jazdy. Warto zauważyć, że prędkościomierz zaprzestał działalności od 2018 roku do chwili obecnej. W 2018 roku zarejestrowany przebieg wyniósł 111 000 mil.

Inkluzje:
Twardy top z uzupełniającym stojakiem i pokrywą.
Obszerny zbiór oryginalnych podręczników i książek.

Historia:
Mając tylko dwóch poprzednich właścicieli, samochód był przez lata nieskazitelnie serwisowany i konserwowany, zapewniając, że pozostaje w szczytowym stanie. Rezydencja pojazdu sięga Stanów Zjednoczonych Ameryki ??, dodając odrobinę międzynarodowego uroku do jego historycznej przeszłości.

Wniosek:
Mercedes-Benz 560SL z 1989 roku jest latarnią luksusu, osiągów i historycznego znaczenia. Podczas gdy należy wziąć pod uwagę drobną czkawkę z prędkościomierzem, to właśnie te autentyczne doświadczenia i historie wzbogacają jego narrację. Idealny nabytek dla wymagającego kolekcjonera lub entuzjasty klasycznych samochodów, czeka na kolejną podróż.

No images found.

Contact Us

Mailing List