1990 CITROEN XM z 10K mil

1990

2000 CC

10 000 Miles

United States

1990 CITROËN XM — ponadczasowy klejnot z nieco ponad 10 tys. mil

Zagłęb się w świat klasycznych samochodów i odkryj ten nieskazitelny Citroën XM z 1990 roku, nieskazitelne ucieleśnienie pomysłowości motoryzacyjnej epoki. Jako dowód jego autentyczności, to niezwykłe znalezisko może pochwalić się dokładnie tą samą specyfikacją i kolorem, co kultowy pojazd sfotografowany z legendarnym panem Nuccio Bertone.

Poprowenencja:
Historia Citroëna XM jest równie imponująca jak jego inżynieria. Ceniony przez jedną skrupulatną belgijską właścicielkę od momentu zakupu, do 2001 roku przejechał średnio zaledwie 1000 km rocznie. Obecnie licznik kilometrów z dumą stoi na 16 174 km, co odpowiada 10,108 mil, potencjalnie czyniąc go najświeższym XM dostępnym na świecie.

Kluczowe cechy:
– Najnowsza kompleksowa usługa, zapewniająca, że ten klasyk jest nie tylko na pokaz, ale gotowy do drogi. Obejmowało to wymianę paska rozrządu, pompy wodnej, płynów, świec zapłonowych, tłumika i innych.
– Okuty czterema zupełnie nowymi oponami Michelin, obiecującymi niezrównane osiągi.
– Ulepszony o nowe kule, zapewniając kultowy komfort Citroëna i możliwość przytulania się po drodze.

Projekt Brilliance:
Ten XM to nie tylko samochód; to dzieło sztuki. Zaprojektowany przez znanego Marcello Gandiniego w Bertone, jego unikalne linie, krzywe i obecność sprawiają, że wyróżnia się, nawet wśród innych klasyków. Stanowi znaczący moment w historii projektowania motoryzacyjnego, oddaje istotę europejskiego luksusu i innowacji.

Rzadka okazja:
Dla wymagających entuzjastów klasycznych samochodów w Ameryce Citroën XM stanowi niezwykłą okazję. Nieczęsto zdarza się, że taki oryginalny, super niski przebieg XM w tak nienagannym stanie na kontynencie.

Uczciwy przegląd:
Chociaż ten XM jest niezaprzeczalnie w wyjątkowym stanie, potencjalni nabywcy powinni zwrócić uwagę na jego wiek. Nawet przy minimalnym przebiegu i ostatnim serwisowaniu, klasyczne samochody mają swoje osobliwości. Wymagają miłości, uwagi i zrozumienia od swoich właścicieli. Jednak dla tych, którzy cenią sobie ich niepowtarzalny urok, radość z posiadania takiego klasyka jest niezmierzona.

Podsumowując, Citroën XM z 1990 roku to coś więcej niż tylko samochód. To kawałek historii, świadectwo europejskiej umiejętności projektowania i rzadkie znalezisko dla prawdziwych entuzjastów. Zanurz się w dziedzictwie Bertone i zostań dumnym opiekunem tego motoryzacyjnego arcydzieła.

No images found.

Contact Us

Mailing List