1967 CHEVY CORVETTE L88 HOŁD

1967

427ci

172 Miles

United States

1967 Chevrolet Corvette 427 430HP L88 Tribute – arcydzieło rzemiosła motoryzacyjnego

GEM Classic Cars z radością przedstawia prawdziwy hołd dla doskonałości motoryzacyjnej: Chevrolet Corvette 427 430HP L88 Tribute z 1967 roku. Świętując legendarny i niezwykle rzadki oryginał, ten pojazd wyróżnia się nie tylko jako hołd, ale jako cud sam w sobie.

Kluczowe cechy:

Precyzyjny hołd: Starannie dobrany, aby odzwierciedlić wielomilionowy oryginał, nasz hołd oddaje esencję kultowego L88 w całej okazałości.

Nieskazitelna renowacja: Odbudowa pozbawiona ramy tchnęła życie w tę oryginalną korwetę z kodem 900 black ’67, zapewniając, że każdy szczegół, każda krzywa i każde wykończenie są jak najbardziej zbliżone do perfekcji.

Minimalny przebieg: Od czasu nienagannej renowacji ta Corvette przebyła zaledwie 172 mile.

Specyfikacja silnika: Wyposażony w silnik o specyfikacji L88, uzupełniony aluminiowymi głowicami L88, wlotem L88, węglowodanem L88 oraz renomowanym filtrem powietrza i rurką ciągu L88, ten pojazd zapewnia moc z autentycznością.

Oryginalne akcesoria: Od przewodu wtykowego Packard, prawidłowej 4-biegowej skrzyni biegów M22 z ’67, po osłonę skrzyni świeżego powietrza L88 i chłodnicę L88, każde akcesorium wzmacnia jego autentyczność.

Dodatkowe funkcje: Dystrybutor L88, zapłon K66 Ti oraz usuwanie radia i nagrzewnicy są świadectwem skrupulatnej dbałości o szczegóły. Kompletny pakiet hamulców J56 gwarantuje bezpieczeństwo bez uszczerbku dla stylu.

Ekskluzywny design: Dzięki konstrukcji typu hardtop, fabrycznemu wydechowi bocznemu i repro przykręcanym kołom wyposażonym w opony Radial Red Line, ta Corvette jest równie estetyczna, jak napędzana osiągami.

W świecie współczesnych i klasycznych pojazdów niewielu może przyciągnąć uwagę, jak ten Chevrolet Corvette L88 Tribute z 1967 roku. Dla konesera, który szuka płynnej mieszanki historii, projekt, i wydajność, jest to niezrównana okazja.

Skontaktuj się z GEM Classic Cars już dziś i stań się częścią dziedzictwa wykraczającego poza czas.

No images found.

Contact Us

Mailing List